املاک گرند ملک

طراحی سایت گرند ملک در سال 1396 برای یکی از بنگاه های املاک در شاهین شهر اصفهان انجام شد. در طراحی قالب این سایت تغییرات بسیاری داده شد تا از لحاظ ظاهر و تعامل با بازدیدکنندگان و جستجو بسیار بهبود یابد و در نوع خود یکی از بهترین قالب های بانک املاک قرار گیرد. برای آشنایی با این بانک املاک در زیر توضیحاتی آورده ام:

 

وبسایت گرند ملک، یکی از جامع‌ترین پرتال های املاک کشور است که در سال ۱۳۹۴ فعالیت خود را آغاز کرد. این وبسایت (www.grandmelk.com)، تنها یک سامانه جست‌وجوی ملک نیست بلکه خدماتی فراتر از خرید، فروش و اجاره ملک به کاربران و مشتریان خود ارائه می‌کند. فروشندگان و افراد جویای ملک، با مراجعه به این وبسایت می‌توانند علاوه بر رفع نیاز مسکن خود، اطلاعات بسیار جامعی از موقعیت ملک مورد نظر، معابر و دسترسی به سرویس‌های حمل و نقل عمومی، نزدیکترین مراکز خدماتی، درمانی، آموزشی و فروشگاه‌ها ارائه می‌کند.

 

همین حالا که مشغول خواندن این بخش هستید، ما در گرند ملک یک تیم ۳۰ نفره هستیم؛ رویاهای کوچک هر کداممان تبدیل به یک رویای واحد و بزرگ شده است و هر روز بی وقفه برای آن تلاش می کنیم، تا بتوانیم محل آرامش و اطمینان شویم برای آن لحظه ای که قرار است یکی از لذت بخش ترین و مهم ترین تصمیم‌های زندگی خود را بگیرید؛ تصمیمِ خوب خانه دار شدن! همه ما در این تیم باور داریم که می‌توانیم در این تصمیم مهم شما را یاری کنیم و این راه برای ما هیچ انتهایی ندارد، هر روز قرار است بهتر باشیم، تا شما در کمترین زمان بتوانید تصمیم بهتری بگیرید؛ تصمیم خوبِ خانه دار شدن.

طراحی سایت گرند ملک در شاهین شهر