تعرفه و قیمت طراحی سایت در اصفهان چقدر است؟

شاید شما هم یکی از کسانی باشید که در حین جستجو برای شرکت طراحی سایت، به دنبال آگاهی پیدا کردن از قیمت طراحی سایت و تعرفه ها نیز می باشید. هزینه طراحی یک وب سایت چقدر است؟ و قیمت طراحی سایت در اصفهان نسبت به دیگر شهرها چقدر متفاوت می باشد؟

 

شاید بتوان گفت که در حوزه طراحی سایت هیچگونه قیمت گذاری مشخصی نمی توان تعیین کرد. قیمت طراحی سایت در تمامی دنیا و توسط هر شخص و شرکت یا گروه، کاملا متناسب با ویژگی های آن وب سایت و کیفیت کار تعیین می شود. چه بسا وب سایت های در ظاهر و حتی کدنویسی شبیه هم باشند ولی طراح آنها ملاک های خود را داشته و قیمت های طراحی سایت متفاوتی را ارائه میکند.

تعرفه و قیمت طراحی سایت در اصفهان

شاید اینگونه قیمت ها و تعرفه طراحی سایت، موجب سردرگمی شما نیز شده است. برای مثال ممکن است تبلیغ طراحی سایتی را با قیمت پایین مشاهده کنید، از طرفی دیگر نیز شرکتی را می بینید که سایتی را با امکانات ساده با قیمتی هنگفت به شما ارائه داده است.

کلماتی همچون کیفیت بالا، پیاده سازی سریع، پشتیبانی 24 ساعته و غیره را در اکثر آگهی های شرکت های طراحی سایت پیدا میکنید. اما در واقعیت قیمت طراحی سایت چگونه تعیین می شود؟ چه ملاک هایی را باید برای تعیین قیمت طراحی سایت در نظر بگیریم؟ 

 

چه بسا یک سایت با طاحی سفارشی ساخته شده باشد و دیگری یک وبلاگ رایگان باشد. در اینجا چیزی وجود دارد، واقعا قضاوت در مورد هزینه وب سایت فقط با نگاه کردن به طراحی بسیار سخت است.

 

قبل از هر کاری، نوع و کاربرد سایت را باید در نظر بگیریم. البته قرار دادن وبسایت در یک دسته بندی با توجه به تنوع بی شمار سایت ها، کاری آسان نیست. سایت شرکتی، فروشگاه آنلاین، سایت بازی، سایت های خبری، سایت های دانلود و آپلود، سایت های خدمات رسانی و غیره که هر یک دارای ویژگی ها و ساختار مخصوص به خود هستند.

 

در مرحله بعد آنچه که مهم می باشد در نظر گرفتن بکارگیری استانداردهای روز دنیا در طراحی وب سایت به دور از کاربرد و نوع آن، می باشد. کیفیت رابط کاربری (UI – طراحی زیبا)، تجربه کاربران (UX – نحوه تعامل با وب سایت)، نشان دادن بدون مشکل وب سایت در نمایشگر های با سایز های مختلف (همانند موبایل و تبلت)، نداشتن مشکل در مرورگرهای مختلف، نوع زبان برنامه نویسی و نحوه کدنویسی سمت سرور، نوع زبان برنامه نویسی و نحوه کدنویسی سمت کاربر و غیره که هر کدام باعث ایجاد تغییرات محسوس در نحوه عمکرد وب سایت می شوند و چه بسا زمان و انرژی که برای آنها صرف میشود در قیمت نهایی طراحی سایت بسیار متفاوت باشد.

ثبت دیدگاه