بهترین شرکت های طراحی سایت

وقتی می خواهید یک وب سایت با طراحی مناسب داشته باشید، باید با بهترین ها کار کنید. به همین دلیل است که ما در اینجا معیار ها و این لیست از بهترین شرکت های طراحی وب در صنعت را گردآوری کرده ایم تا بتوانید از میان جمع زیادی از شرکت ها جستجو کنید و آژانس مناسب برای طراحی سایت شرکت خود را پیدا کنید.

معیارها برای انتخاب شرکت در طراحی سایت شرکتی

 

1) چرا طراحی وب عالی بسیار مهم است

اگر اهمیت کیفیت طراحی وب را زیر سوال می برید، به آینده اش نگاه نکنید. ما دریافتیم که 48٪ از کاربران اینترنت طراحی وب را عامل شماره یک برای تعیین اعتبار یک تجارت می دانند. این بدان معناست که اگر وب سایت شما فاقد یک طراحی عالی باشد، تقریبا نیمی از بازدید کنندگان شما به سایتتان اهمیت نمی دهند و از سایت شما به سایت های دیگر می روند زیرا معتقدند فاقد اعتبار و مشروعیت است.

 

اکنون که شما متقاعد شده اید که طراحی وب یکی از کلیدهای موفقیت در کسب و کار آنلاین می باشد، زمان آن رسیده است که شرکت طراحی سایت خود را به درستی انتخاب کنید، چرا که نمی توانید زیانش را بپذیرید.

بهترین شرکت های طراحی سایت

2) انتخاب بهترین شرکت طراحی وب برای شما

 

انتخاب یک آژانس طراحی وب به عنوان شریک کار ساده نیست وقتی که می خواهید سایت تجاری خود را ارتقا دهید. تحقیقات و صبر زیادی به شما می انجامد و این بسیار مهم است که شما با یک شریک بالقوه تماس بگیرید و قبل از تنظیم هر نوع قرارداد با آنها صحبت کنید. با داشتن این شرکت های طراحی، می توانید حداقل یک نقطه شروع خوب در جستجوی شریک طراحی وب پیدا کنید.

 

قبل از تماس با شریک بالقوه طراحی وب خود، همچنین باید حتماً تحقیقات خود را قبل از این انجام دهید.

 

3) نمونه کارهای چشمگیر

 

نمونه کارهای برجسته نشانگر صلاحیت، مهارت ها و کیفیت یک شرکت طراحی سایت است. همچنین یکی از راه های یافتن خدمات ارائه دهنده این شرکت ها می باشد.

 

باید حتماً نمونه کارهای شرکت را بررسی کنید. این به شما امکان می دهد دقیقاً سبکهای طراحان وب را ببینید و حتی می توانید الهام بخش وب سایت خود باشید! آیا سبک کار آنها را دوست دارید؟ آیا کار آنها به دنبال مطابقت با استاندارد هایی است که در نظر گرفته اید؟ اینها سوالاتی است که هنگام مطالعه نمونه کارهای آژانس باید از خود بپرسید.

 

جستجوی کاملی از وب سایت آنها انجام دهید. با مراجعه به وب سایت آنها شروع کنید. وقتی این کار را کردید، می توانید نسبت به فرهنگ شرکت، روش و سبک آنها و نحوه احساس و خدمات به مشتریان خود را درک کنید. حتماً به نواحی بیشماری از سایت آنها نگاه کنید، مانند بخش ارتباط با ما، بخش درباره ما و خصوصاً توصیفات آنها.

 

برخی از طراحان وب فقط با مشاغل مشخص خاصی کار می کنند. به عنوان مثال ، برخی ممکن است خود را برای مشاغل کوچک مناسب و قادر به انجام مشاغل با اندازه سازمانی بدانند. برخی ممکن است فقط کار با مشاغل با اندازه سازمانی را ترجیح دهند. حتماً این تحقیق را پیش از موعد انجام دهید تا بیشتر تأیید کنید که آنها مناسب شما هستند.

4) مهارتهای عالی کدنویسی

 

وقتی به دنبال شرکت توسعه وب هستید، شرکتی را در نظر بگیرید که تیمی از توسعه دهندگان بسیار ماهر دارد. آنها باید متخصص و حرفه‌ای در زمینه تخصص خود باشند، نه یک همه کاره تمام عیار.

 

همچنین می توانید با یک شرکت تماس بگیرید و در مورد قابلیت های تیم بپرسید، قبلاً چه نوع پروژه هایی را رویش کار کرده اند و چه مهارت هایی را در اختیار دارند و بهترین مهارت ها را دارند.

 

این شرکت ها همیشه باید یک تیم بسیار ماهر داشته باشند که باید روی پروژه ها کار کنند و تمام انرژی لازم را برای برآورده ساختن کلیه ملزومات کیفیت آن اختصاص دهند و آموزش هایی را نیز در مورد فن آوری های پیشرفته به کارمندان خود ارائه دهند. توسعه دهندگان باید روی محصولات بی کیفیت بسیار زیاد کار کرده و سابقه اثبات شده ای از پروژه های موفق داشته باشند.

مهارت برنامه نویسی شرکت طراحی سایت

5) محدوده زمانی

هر پروژه دارای مهلت یا محدوده زمانی است که باید در آن پایان یابد. استراتژی ها، تاکتیک ها و ابزارهای کنترل فرآیند تحویل از ویژگی های اصلی مدیریت موثر پروژه است. شرکت توسعه وب سایت نیاز به ایجاد یک بازه زمانی دارد که نیازهای مشتری و انتظارات مشتری را پس از تحویل و بهره برداری از پروژه برآورده سازد.

 

تیم توسعه دهندگان باید بتوانند تغییراتی را در محصول مورد نظر ایجاد کنند، حتی نسبتاً اگر دیرتر ولی بدون ایجاد اختلال باشد. مدیران پروژه باید برای دستیابی به اهداف و برآورده کردن معیارهای موفقیت پروژه، مراحل موفقیت آمیز را شروع، برنامه ریزی، اجرا و کنترل کنند.

 

6) ارتباط مشتریان

هر شرکت طراحی سایت موفق باید پذیرای ارتباط و نظرات مشتریان با آغوش باز باشد که می توانند برداشت های خود را در مورد روند کار و همکاری با شرکت به اشتراک بگذارند.

 

شما باید بتوانید بخش نظرات و توصیفات را در وب سایت این شرکت ها پیدا کنید، یا از آنها بخواهید مشتریانی واقعی که شما می توانید برای نظراتشان با آنها تماس بگیرید، را به شما معرفی کنند. شما می توانید تصمیم خود را بر اساس ارجاع مشتری و تجربه آن ها پایه گذاری کنید.

 

شنیدن حرفی که سایر مشتریان در مورد آژانس برای گفتن دارند، به شما در تصمیم گیری خود کمک می کند و ممکن است مواردی را که به سهولت تصمیم شما کمک می کند، روشن کند.

 

7) انعطاف پذیری

انعطاف پذیری برای یک شرکت توسعه وب ضروری است اگر به عنوان مثال، شما در میانه روند توسعه وب نظر خود را تغییر دهید.

 

تیم طراحان وب و توسعه دهندگان باید با توجه به نیاز شما بتوانند با شما سازگار شوند، البته ممکن است که این برای شما دارای هزینه اضافی باشد ولی از جهت تکنیکی به شما اطمینان بخش می باشد.

 

8) شرکت های طراحی وب سایت که نتایج را هدایت می کنند

اولین و مهمترین معیار در طراحی سایت‌ های شرکتی، کمک کردن به آن شرکت یا مجموعه برای بهبود بازاریابی می باشد تا باعث رشد و پیشرفت آن شود.

 

بسیاری از شرکت ها و بنگاه های اقتصادی تلاش بسیاری می کنند تا در‌آمد خود را با سرمایه گذاری در بازاریابی به همراه داشته باشند ولی در استفاده از وب سایت خود برای هدایت نتایج و فرصت ها ناکام هستند.

 

9) بهبود و افزایش تعامل برای وب سایت ها

شرکتهای بزرگ و قدرتمند به وب سایت هایی احتیاج دارند که به عنوان موتور هدایتگر تولید عمل می کنند. همتراز کردن پیام‌ها و تبلیغات، بهبود تمایز ها، مزایا و مقایسه رقبا، به روز کردن طراحی و راهکار های بهتر جذب و تبدیل خریدارها از ملاک‌های مهم برای شروع یک طراحی سایت موفق می باشد.

 

وب سایت ها می توانند به برند سازی در بازار کمک کنند. وب سایت ها باید با در نظر گرفتن سئو، به اشتراک گذاری اجتماعی، استراتژی محتوا، اتوماسیون بازاریابی، شخصی سازی پویا، هدایتگری امتیاز ها و پروفایل های قابل گسترش ساخته شوند.

 

10) بودجه را در نظر بگیرید

شما همچنین باید در مورد شرکت در رابطه با بودجه خود تحقیق کنید که گزینه مناسبی باشند. هیچ چیز بدتر از پیدا کردن شرکتی نیست که شما طراحی های سان را دوست داشته باشید، اما بسیار دور از محدوده قیمت شما باشد.

 

بودجه بندی یک کار مهم است و چیزی است که شما همیشه باید قبل از تصمیم گیری در مورد یک شرکت طراحی وب تحقیق کنید.

 

11) مکان را فراموش نکنید

وقت بگذارید تا از محل کار آنها نیز آگاه شوید. اگر صحبت کردن حضوری و به اشتراک گذاشتن ایده های خود بر روی کاغذ برای شما مهم است، صحبت کردن حضوری یک اصل برای شما می باشد.

 

حتماً یک طراح وب را پیدا کنید که در فواصل نزدیک کاری خود قرار داشته باشد تا از تماس بیش از حد تلفنی جلوگیری کند. البته برخی از شرکت ها ارتباط تلفنی و ایمیل را ترجیح می دهند، در حالی که برخی دیگر ترجیح می دهند حضوری ملاقات کنند.

 

صرف نظر از آنچه شما ترجیح می دهید، مطمئن شوید آژانس طراحی وب که به دنبال آن هستید از نظر موقعیت مکانی متناسب با توان سفر شما باشد.

 

12) چه چیزی یک طراح وب را عالی می کند؟

 

اگر قبلاً با طراح وب کار نکرده اید ، ممکن است تعجب کنید که چه ویژگی های آنها را عالی می کند. در اینجا چند ویژگی یک طراح وب فوق العاده آورده شده است.

 

  • سابقه کاری قوی: بهترین طراحان وب در جهان از سابقه کاری طراحی وب قوی برخوردار هستند و همه چیز را از طرح های رنگی گرفته تا طراحی گرافیکی درک می کنند.
  • خوش برخورد: بهترین طراحان وب می دانند که چگونه برای ایده های خود، به گونه ای ارتباط برقرار کنند که دیگران قادر به درک آن باشند. اغلب اوقات، وقتی ایدیه ای در سر دارید، ارتباط دقیق با دیگران دشوار است. اما فقط بهترین طراحان وب می دانند چگونه این کار را انجام دهند.
  • انتقاد کنید: انتقادها به سختی شنیده می شنوند، اما بهترین طراحان وب می دانند که نقدها چیزی است که آنها را در کارشان بسیار عالی می کند. آنها از انتقاد شما ناامید نخواهند شد، اما در عوض به عنوان راهی برای رشد و یادگیری به آن نگاه می کنند.

 

اینها فقط چند مورد از بهترین خصوصیاتی است که یک طراح وب باید از آن برخوردار باشد!

جدا کننده صفحه
سوالات متداول

درباره یافتن یک شرکت طراحی وب

چند سوال متداول وجود دارد که معمولاً از افرادی که در مورد یک شرکت طراحی وب تصمیم می گیرند، می‌توان پرسید. در اینجا تعداد محدودی ار آن‌ها را، همراه با پاسخ های آنها آورده آورده ایم.

هزینه وب سایت من چقدر است؟

هر شرکت طراحی وب متفاوت است. آنها خدمات مختلفی ارائه می دهند، اهداف را به روش های مختلفی انجام می دهند، کار خود را برون سپاری می کنند یا آن را در خانه نگه می دارند.

هزینه وب سایت شما به بسیاری ار عوامل و فاکتور ها بستگی دارد. شرکتی که شما برای کارتان شروع به همکاری با ایشان می کنید چگونه کار می کند؟ آیا آنها به صورت ساعتی، ماهانه یا به صورت پروژه ای شما را شارژ می کنند؟ آیا فقط یک متخصص وجود دارد که در وب سایت شما مشغول به کار است یا پنج نفر؟

اینها مواردی هستند که شما باید هنگام محاسبه هزینه بالقوه یک وب سایت در نظر بگیرید. برخی از فاکتورهای دیگر شامل آنچه سایت شما به آن نیاز دارد را شامل می شود. آیا از پایه برنامه نویسی می شود، یا به وب سایت قبلاً موجود اضافه می شود؟

وب سایتی که از پایه برنامه نویسی می شود، هزینه بیشتری خواهد داشت، زیرا ایجاد و زمان و تلاش بیشتری نیاز دارد. آیا وب سایت شما روی بستری مانند وردپرس قرار می گیرد یا کاملاً از پایه با کد نویسی از ابتدا ساخته شده است؟ اینها همه متغیرهای مهمی هستند که تعیین میکنند هزینه وب سایت شما چقدر خواهد بود.

حتی هنوز هم - شرکت های مختلف برای خدمات خود نرخ های مختلفی را شارژ میکنند ، بنابراین تعیین دقیق قیمت هزینه وب سایت دشوار است.

با این وجود - محدوده برای هزینه وب سایت شما چقدر است از 500 هزار تومان تا 15 میلیون تومان و فراتر از آن؟ کاملاً بسته به سطح شخصی سازی، طول پروژه و غیره می باشد.

چگونه وب سایت من بعد از ساخت از ابتدا، مشتری را جذب می کند؟

یک سوال متداول که در میان صاحبان مشاغل مطرح است این است که چگونه ترافیک شروع به آمدن به وب سایت تازه طراحی شده آنها خواهد کرد. البته این سؤال خوبی است که بپرسید. برای یافتن وب سایت خود به صورت آنلاین، باید یک کمپین بهینه سازی موتور جستجو یا کمپین SEO را شروع کنید.

 

بدون داشتن آن، بعید نیست که وب سایت شما در موتورهای جستجو رتبه بسیار بالایی داشته باشد. بنابراین باعث ایجاد ترافیک زیاد به سمت تجارت شما به صورت آنلاین نخواهد شد. SEO ترکیبی از تکنیک هایی است که برای بهبود رتبه وب سایت های شما در موتورهای جستجو مانند گوگل استفاده می شود و به همین ترتیب، به راحتی بصورت آنلاین یافت می شوید.

 

برخی از استراتژی های SEO شامل تحقیق در مورد کلمات کلیدی، ایجاد محتوا و ایجاد یک وب سایت با کاربرد آسان است، بنابراین در واقع سئو با طراحی سایت به صورت وابسته و پیوسته می شود.

زمان ساخت وب سایت من چه مقدار می باشد؟

ایجاد وب سایت مناسب برای تجارت شما مراحل بسیاری را در بر می گیرد. شرکت طراحی ابتدا باید با جزئیات ، اهداف و چشم اندازهای شما در مورد پروژه را بفهمد.

 

سپس آنها باید تحقیق کنند، قالب های طراحی ابتدایی را پیشنهاد دهند، بعد این طراحی ها مورد بازنگری قرار دهند، وب سایت را توسعه داده و گسترش دهند و البته اصلاحات نهایی را انجام دهند.

 

با تمام این مراحل گنجانده شده، اکثر وب سایتها حداقل از 12 تا 16 هفته از شروع تا پایان طول می کشند. با این وجود، بسته به اهداف، طراح و متغیرهای دیگر ممکن است زمان کمی طولانی تر یا کوتاهتر باشد.

جدا کننده صفحه

بهترین شرکت های طراحی وب سایت

 

طراحی سایت به طور کلی صنعت پیچیده و مداوم در حال تغییر است. محدود کردن دقیق بهترین شرکت های جهان دشوار است. یافتن شرکت طراحی سایت مناسب برای تجارت شما برای موفقیت آنلاین شرکت شما ضروری است.

 

چه محصولاتی بفروشید و چه اینکه تولید را هدایت کنید، یک وب سایت با کیفیت خوب و با عملکرد بالا به شما قدرت لازم برای کسب درآمد بیشتر را می دهد. Google و سایر موتورهای جستجو عاشق وبسایت های با کیفیت بالا هستند، به خصوص آنهایی که تجربیات عالی را در اختیار کاربر قرار می دهند.

 

به همین دلیل است که بسیاری از آژانسهای طراحی وب برای ایجاد سایتهای کاربر پسند بسیار تلاش می کنند تا هم Google و هم مشتری را خوشحال می کند! این پایه و اساس فلسفه هر شرکت طراحی وب است.

 

با آژانس هایی که توجه شما را در این لیست جلب می کنند تماس بگیرید و ببینید که در مورد طراحی سایت چه می گویند، خصوصاً در مورد اصول اساسی.

 

بهترین آژانس های طراحی وب از هر نظر به شرکت شما اهمیت می دهند

در حالت ایده آل، یک آژانس طراحی سایت عالی روی نتایج، تجربه کاربر و بودجه شما متمرکز خواهد شد. آنها فکر می کنند که چه کاری می توانند انجام دهند و چه کاری را می توانید انجام دهید تا بتوانید وب سایتی را تهیه کنید که درآمد خود را برای شرکت شما ایجاد کند، حتی اگر پول نقدی برای طراحی بالا ندارید.

 

بهترین آژانس های طراحی وب همچنین نگران عملکرد و نگهداری سایت در طول زمان هستند. هر تجربه کاربری در سایت شما باید مثبت، یکپارچه و آسان باشد و اگر اینگونه نباشد، آژانس انتخاب شده شما باید زمان را برای رفع آن بگذارد. شما همیشه باید اولویت آنها باشید!

 

شرکت طراحی سایت شما همچنین باید خطوط ارتباطی مناسب با شما و تیم شما داشته باشد تا اطمینان یابد که شما همیشه می دانید دقیقاً چه اتفاقی با طراحی سایت شما می افتد. آنها باید بتوانند به هر سوالی که ممکن است پاسخ دهند و در طی چند ساعت مشکلات کوچک را برطرف کنند.

 

وقت بگذارید تا بهترین انتخاب را انجام دهید

با توجه به این نکته، وقت بگذارید تا مشخص کنید که کدام شرکت طراحی وب در لیست بهترین همخوانی با نیازهای خاص شما دارد. هیچ کس تجارت شما را بهتر از شما نمی داند، بنابراین شما به طور طبیعی بهترین شرکت طراحی وب شریک را می شناسید.

 

همچنین می توانید لیست های دیگری از متخصصان طراحی سایت دریافت کنید. ممکن است شرکت هایی که دارای اعتبار بیشتری هستند و با اعتبار خاص و اوراق بهادار تخصصی برای صنایع خاص، در آن پیدا کنید.

 

برای انتخاب یک شرکت توسعه وب برجسته لازم بود که بدانید این شرکت ها باید تمام خصوصیات ذکر شده فوق را رعایت کنند. برای انتخاب بهترین گزینه، تمام جنبه ها را در نظر بگیرید تا انتخاب های خود را محدود کنید!

 

اگر می خواهید وب سایت خود را راه اندازی کنید ، دریغ نکنید با ما تماس بگیرید! تیم بسیار حرفه ای ما از توسعه دهندگان ایده های شما را به واقعیت پیاده سازی می کنند!

 

حال در این بخش سعی ما معرفی و مقایسه شرکتهای طراحی سایت در مقیاس جهانی می‌باشد تا بیاموزید که چگونه می توانیم بهترین شیوه ها را برای طراحی وب سایت های شرکتی به کار گیریم. ما شما را به اجرای تجربیات بهتر برای روش های متنوع طراحی سایت برای شرکت و بنگاه های اقتصادی کمک می کنیم.

 

این شرکت ها در مورد طراحی وب بهترین ها را ارائه می دهند و برخی از با استعدادترین طراحان جهان را دارند. آنها با شرکت شما همکاری خواهند کرد تا وب سایتی را ارائه دهند که مارک شما را به شکلی توصیف و ارائه کند، به گونه ای که مشتریان عاشق آن باشند و درک کنند، ضمن اینکه تکنیک هایی را که بازدید کنندگان سایت و مشتری بالقوه را به مشتری بالفعل تبدیل می‌کنند را نیز باید در نظر داشت.

 

همه این طراحان وب از نظر نتایج، همکاری با مشتری و سایر معیارهایی که برای قضاوت در مورد کیفیت کلی آنها استفاده می کنیم، توانایی های استثنایی نشان داده اند. بهترین موارد را در اینجا مشاهده کنید!

 

10 شرکت های برتر طراحی وب سایت 2019 در مقیاس جهانی

 

ما صدها شرکت را مرتب کرده ایم و آنها را برای یافتن بهترین ها طبقه بندی کرده ایم ولی برای کوچک شدن لیست فقط 10 شرکت برتر را برایتان لیست کرده ایم.

بهترین شرکت های طراحی سایت در دنیا

این شرکت ها همه چیز را از طرح رنگ گرفته تا ناوبری و همه موارد موجود برای ایجاد یک طراحی وب سایت مناسب برای شرکت شما در نظر می گیرند و هر گام از راه با شما ارتباط برقرار می کنند تا اطمینان حاصل شود که وب سایت از مارک شما به نظر می رسد و احساس می کند.

2 دیدگاه

  1. Alireza
    1. رامین ربیعی
      نویسنده

ثبت دیدگاه