مقالات آموزشی آموختنی ها

 • طراحی سایت فروشگاهی و عوامل مؤثر در یک جذب مشتری

  در دنیای دیجیتال کنونی، تقریباً همه چیز اینترنتی شده است. حتی خرید های مصرفی روزانه را نیز می­توان به صورت اینترنتی تهیه کرد. سایت‌های زیادی در این زمینه به وجود آمدند، که انتخاب را برای مشتریان سخت می‌کند. اما چه چیزهایی باعث می‌شود تا از یک سایت خرید خود را...(جزئیات)

 • بهترین طراحان سایت در جهان

  جمله بالا چه مفهومی دارد؟ چگونه می شود جز بهترین‌ها بود؟ چه فاکتور هایی را باید در نظر گرفت؟ چه شخص یا شرکتی تصمیم می­گیرد که کدام مؤسسه جزء بهترین ها باشد؟ اینها سوالاتی است که سعی داریم در این مقاله به آنها پاسخ بدهیم. وب سایت WebFX، که در واقع...(جزئیات)

 • هر آنچه که باید در مورد طراحی سایت (Web Design) بدانید

  حتماً تا به امروز اصطلاح طراحی ‌سایت را زیاد شنیده اید، اما اگر از شما بپرسند: طراحی سایت یعنی چه؟ به احتمال زیاد جواب شما این است: یعنی طراحی سایت ها! که به صورت کلی پاسخ درست را داده اید. اما واقعاً طراحی سایت به همین سادگی که فکر می­کنید...(جزئیات)

 • تعرفه و قیمت طراحی سایت در اصفهان

  تعرفه و قیمت طراحی سایت در اصفهان چقدر است؟

  شاید شما هم یکی از کسانی باشید که در حین جستجو برای شرکت طراحی سایت، به دنبال آگاهی پیدا کردن از قیمت طراحی سایت و تعرفه ها نیز می باشید. هزینه طراحی یک وب سایت چقدر است؟ و قیمت طراحی سایت در اصفهان نسبت به دیگر شهرها چقدر متفاوت می...(جزئیات)

 • زبان‌های برنامه نویسی سمت سرور برای طراحی سایت

  زبان‌های برنامه نویسی سمت سرور برای طراحی سایت

  به طور کلی فرایند طراحی سایت را می‌توان به دو بخش سمت کاربر (Front-end) و سمت سرور (Back-end) تقسیم‌ بندی کرد.پیش از این آشنا شدیم که برای طراحی سمت کاربر یا همان رابط کاربری سایت می بایست از زبان‌های اچ تی ام ال، سی اس اس و جاوا اسکرپیت استفاده...(جزئیات)

 • زبانهای رایج برای طراحی سایت کدامند؟

  زبانهای رایج برای طراحی سایت کدامند؟

  برای اینکه بدانیم طراحی وب سایت چیست ابتدا باید با صفحات اینترنتی آشنا شویم و سپس در مورد طراحی صفحات اینترنتی و طراحی وب سایت بحث کنیم. وب سایت ابتدایی هر وب سایت بصورت ساده از چندین صفحه متصل به هم تشکیل می شود. درون هر کدام از این صفحات می توان...(جزئیات)

 • چگونه یک طراح سایت بشویم؟

  چگونه یک طراح سایت بشویم؟

  نحوه ورود به شغل و تحصیلات لازم برای طراح سایت شما می توانید مدرک کارشناسی در علوم کامپیوتر، مهندسی نرم افزار، مهندسی فناوری اطلاعات و یا کارشناسی ارشد در یکی از گرایش های ارشد مهندسی کامپیوتر و گرایش های ارشد مهندسی فناوری اطلاعات را بگیرید و از نظر تئوریک در این...(جزئیات)

 • وظایف یک طراح سایت چیست؟

  وظایف یک طراح سایت چیست؟

  اگر شما عاشق کامپیوتر هستید، کمی استعداد طراحی دارید، طراح سایت مناسب شماست. طراح سایت از مهارت های فنی خود برای ایجاد و طراحی وب سایت ها استفاده می کند.وظایف یک طراح سایت چیست؟ در واقع برای تولید یک وب سایت اینترنتی از متخصص های مختلفی استفاده می شود که یکی...(جزئیات)

 • مراحل طراحی وب سایت چیست؟

  مراحل طراحی وب سایت چیست؟

  ایجاد کردن و طراحی سایت با توجه به ویژگی های آن سایت می تواند بسیار متغیر باشد ولی به طور کلی می توان مراحل طراحی وب سایت را شامل ۵ مرحله اصلی نشان داد.مراحل ساختن یک وب سایت: ۱-      ابتدا انتخاب یک نام مناسب برای وب سایت و پیدا کردن دامنه مناسب و...(جزئیات)

 • طراحی سایت چیست؟

  طراحی سایت چیست؟

  طراحی سایت به معنای تلاش برای ایجاد یک پایگاه اینترنتی برای ارائه خدمات، فروش محصول یا اطلاع رسانی در فضای اینترنت است. طراحی وب سایت یک پروسه است که از لایه‌سازی صفحات وب، تولید محتوا، طراحی گرافیکی و رعایت اصول سئو تشکیل شده است.با رشد روز افزون استفاده از اینترنت...(جزئیات)