مقالات آموزشی آموختنی ها

 • بهترین شرکت های طراحی سایت
  بهترین شرکت های طراحی سایت

  وقتی می خواهید یک وب سایت با طراحی مناسب داشته باشید، باید با بهترین ها کار کنید. به همین دلیل است که ما در اینجا معیار ها و این لیست از بهترین شرکت های طراحی وب در صنعت را گردآوری کرده ایم تا بتوانید از میان جمع زیادی از شرکت...(جزئیات)

 • کیفیت طراحی سایت، سئو و آموزش در ایران
  کیفیت طراحی سایت، سئو و آموزش در ایران

  همه همیشه درباره طراحی یک وب سایت خوب صحبت می کنند اما آیا واقعا می دانید بررسی کیفیت طراحی سایت چگونه انجام می شود ؟ برای مثال می توانید بگویید که آیا طراحی وب سایت شما عملکرد قابل قبول و سئو مناسبی دارد؟ چگونه می دانید به دنبال چه جزئییاتی...(جزئیات)

 • طراحی سایت در ایران و اصفهان
  طراحی سایت در ایران و اصفهان

  انجام کار ها به صورت اینترنتی، تقریباً تبدیل به یک عادت شده است. این تکنولوژی، که بسیار جوان به حساب می­آید، با سرعت زیادی در حال پیشرفت است. از خرید محصولات گرفته، تا خواندن مقاله‌ها و حتی روزنامه، همگی آنلاین شده اند. اما هنر تبدیل کردن این امور به شکل...(جزئیات)

 • مقالات آموزشی 1
  طراحی سایت فروشگاهی و عوامل مؤثر در یک جذب مشتری

  در دنیای دیجیتال کنونی، تقریباً همه چیز اینترنتی شده است. حتی خرید های مصرفی روزانه را نیز می­توان به صورت اینترنتی تهیه کرد. سایت‌های زیادی در این زمینه به وجود آمدند، که انتخاب را برای مشتریان سخت می‌کند. اما چه چیزهایی باعث می‌شود تا از یک سایت خرید خود را...(جزئیات)

 • مقالات آموزشی 2
  بهترین طراحان سایت در جهان

  جمله بالا چه مفهومی دارد؟ چگونه می شود جز بهترین‌ها بود؟ چه فاکتور هایی را باید در نظر گرفت؟ چه شخص یا شرکتی تصمیم می­گیرد که کدام مؤسسه جزء بهترین ها باشد؟ اینها سوالاتی است که سعی داریم در این مقاله به آنها پاسخ بدهیم. وب سایت WebFX، که در واقع...(جزئیات)

 • مقالات آموزشی 3
  هر آنچه که باید در مورد طراحی سایت (Web Design) بدانید

  حتماً تا به امروز اصطلاح طراحی ‌سایت را زیاد شنیده اید، اما اگر از شما بپرسند: طراحی سایت یعنی چه؟ به احتمال زیاد جواب شما این است: یعنی طراحی سایت ها! که به صورت کلی پاسخ درست را داده اید. اما واقعاً طراحی سایت به همین سادگی که فکر می­کنید...(جزئیات)

 • تعرفه و قیمت طراحی سایت در اصفهان
  تعرفه و قیمت طراحی سایت در اصفهان چقدر است؟

  شاید شما هم یکی از کسانی باشید که در حین جستجو برای شرکت طراحی سایت، به دنبال آگاهی پیدا کردن از قیمت طراحی سایت و تعرفه ها نیز می باشید. هزینه طراحی یک وب سایت چقدر است؟ و قیمت طراحی سایت در اصفهان نسبت به دیگر شهرها چقدر متفاوت می...(جزئیات)

 • زبان‌های برنامه نویسی سمت سرور برای طراحی سایت
  زبان‌های برنامه نویسی سمت سرور برای طراحی سایت

  به طور کلی فرایند طراحی سایت را می‌توان به دو بخش سمت کاربر (Front-end) و سمت سرور (Back-end) تقسیم‌ بندی کرد. پیش از این آشنا شدیم که برای طراحی سمت کاربر یا همان رابط کاربری سایت می بایست از زبان‌های اچ تی ام ال، سی اس اس و جاوا اسکرپیت استفاده...(جزئیات)

 • زبانهای رایج برای طراحی سایت کدامند؟
  زبانهای رایج برای طراحی سایت کدامند؟

  برای اینکه بدانیم طراحی وب سایت چیست ابتدا باید با صفحات اینترنتی آشنا شویم و سپس در مورد طراحی صفحات اینترنتی و طراحی وب سایت بحث کنیم. وب سایت ابتدایی هر وب سایت بصورت ساده از چندین صفحه متصل به هم تشکیل می شود. درون هر کدام از این صفحات می توان...(جزئیات)

 • چگونه یک طراح سایت بشویم؟
  چگونه یک طراح سایت بشویم؟

  نحوه ورود به شغل و تحصیلات لازم برای طراح سایت شما می توانید مدرک کارشناسی در علوم کامپیوتر، مهندسی نرم افزار، مهندسی فناوری اطلاعات و یا کارشناسی ارشد در یکی از گرایش های ارشد مهندسی کامپیوتر و گرایش های ارشد مهندسی فناوری اطلاعات را بگیرید و از نظر تئوریک در این...(جزئیات)