طراحی سایت قیمت، تعرفه و هزینه ها

در آگهی فوری، هنر طراحی سایت و سئو را با گردآوری سالها تجربه و تلاش گرد هم آورده تا کیفیت بالای طراحی، پیاده سازی و سئو وب سایت را با مناسب ترین قیمت طراحی سایت و مطابق با استانداردهای روز دنیا و بکارگیری تکنولوژی های روز جهت رضایت مشتریان در رسیدن به هدفشان، در اصفهان و ایران ارائه دهیم.


طراحی سایت اصفهان - قیمت طراحی سایت در اصفهان

چرا طراحی سایت:

 

وب سایت ها امروزه تبدیل به یکی از مهمترین دروازه های معرفی و ارائه خدمات به مشتریان شده اند. تعداد کاربران اینترنت و فروش آنلاین در جهان به سرعت در حال افزایش است و آنلاین بودن تنها راه برای این بازار بالقوه است.

 

سایت شما پنجره شما به سوی دنیای خارج میباشد و مشتریان شما در حال حاضر در خارج به صورت آنلاین وجود دارند. همه آنچه که شما نیاز دارید یک استراتژی بازاریابی آنلاین کارآمد همراه با بازاریابی موثر در اینترنت است. 

 

وب سایت های تجارت الکترونیکی فروشگاه شما است که برای هر کسب و کار آنلاین نیاز روز هر فروشنده در این عرصه می باشد.

لذا امروزه هر ارگانی که می خواهد خدمات و محصولات خود را به این بازار ارائه کند، نیاز به یک وب سایت حرفه ای، از لحاظ ویژگی های خودش، می باشد که تمام ویژگیهای ممکن وب از جمله: رابط عالی، آسان و ارسال درست اطلاعات را دارا باشد.

 

برنامه نویسی و طراحی وب سایت به دو صورت انجام می شود:

 

1- استفاده از قالب آماده:

این گونه وب سایت ها بر پایه ی سیستم های مدیریت محتوای متن باز (Open Sourse CMS & Ecommerce)،  مانند WordPress و Joomla، برنامه نویسی و طراحی شده اند. البته استفاده از اینگونه وب سایت ها مزایای بسیاری دارند که از آن جمله می توان به، امکانات بسیار زیاد، هزینه کم، طراحی های بسیار متنوع و راه اندازی سریع اشاره کرد.

 

2- برنامه نویسی از پایه:

ممکن است نیازهای شما به قدری سفارشی باشد که نتوان آنها را به راحتی با سیستم های آماده متن باز پیاده سازی کرد. به همین دلیل پیاده سازی نرم افزار تحت وب شما می بایستی با توجه به نیازهای شما و امکانات مورد نظر شما به صورت جز به جز پیاده سازی شود. در اینگونه وب سایت ها، زبان های برنامه نویسی PHP یا Net. یا Javascript و بنا به نوع گستردگی وب سایت از متد های MVC و چند لایه و فریمورک های به روز دنیا استفاده می شود. البته در برنامه نویسی از پایه می توان به مزایایی همچون سرعت بالا، توان تحمل ترافیک بیشتر و امنیت بالاتر اشاره کرد.


پس از نیازسنجی پروژه و با توجه به ویژگی های درخواست شده، یکی از روش های فوق انتخاب می شود و مراحل بعدی کار آغاز می شود.قیمت طراحی سایت

بسته طراحی
هزینه طراحی
تعرفه طراحی

همانطور که در ابتدا توضیح داده شد، برآورد هزینه و قیمت طراحی وب سایت ها کاملا به ویژگی های آنها، نوع طراحی و امکاناتشان بستگی دارد. با این حال، ما در آگهی فوری و بنا به درخواست برخی از دوستان، پکیج ها و برآورد هزینه ای را برای هر کدام با ویژگی های مربوطه در لیست قیمت های زیر آورده ایم. در ضمن، تمامی خدمات آگهی فوری دارای یک سال پشتیبانی فنی و یک ساعت آموزش محتوا گذاری رایگان می باشند.


 • سایت اسناندارد

  یک سایت مناسب با کیفیت خوب که در عین سادگی، بسیار شکیل و دارای امکانات CMS های معروف دنیا مانند وردپرس می باشد.

  شروع از 850000 تومان

  دامین ir رایگان
  هاست 500 مگ
  تعداد ایمیل نامحدود
  امکان مدیریت آسان سایت
  امکان آموزش محتوا گذاری

 • شرکتی حرفه ای

  یک سایت حرفه ای با قالبی حرفه ای و کیفیت عالی، بسیار شیک و دارای امکانات CMS ها مانند وردپرس

  شروع از 3200000 تومان

  دامین ir رایگان
  هاست 1 گیگ
  تعداد ایمیل نامحدود
  یک ساعت آموزش محتوا گذاری
  یک سال پشتیبانی فنی
  نصب و راه اندازی SSL رایگان


 • فروشگاه حرفه ای

  سایت فروشگاهی با امکانات بسیار حرفه ای و شیک با کیفیت عالی، امکانات فروش آنلاین

  شروع از 6000000 تومان

  دامین ir و com رایگان
  هاست 2 گیگ
  یک ساعت آموزش محتوا گذاری
  یک سال پشتیبانی فنی
  نصب و راه اندازی SSL رایگان


 • سفارشی

  سرعت و امنیت بسیار بالا، برای ترافیک های زیاد و متناسب با پروژه تعرف شده

  توافقی

  دامین ir و com رایگان
  هاست یا سرور
  یک ساعت آموزش محتوا گذاری
  یک سال پشتیبانی فنی
  نصب و راه اندازی SSL رایگان