شرایط و مقررات قوانین طراحی سایت

چهارچوب ها و قوانین مشخص و نظم حرف اول را در پیشبرد پروزه های طراحی سایت می زند. سرعت، کیفیت و قیمت پروژه های طراحی سایت و اپلیکیشن های اندروید تماما بسته به چهارچوب تعیین شده اولیه می باشند. از این بیشتر، چه بسا بعضی وقتها افرادی بدون اطلاع از ماهیت اثر گذاری یک وب سایت در جامعه، تنها به منافع مالی خود می اندیشند. در آگهی فوری، ما متعهد به ارائه پروژه های طراحی سایت با کیفیت بالا در کوتاهترین زمان ممکن و در چهارچوب قوانین خود می باشیم از این رو مشتری مداری اولین هدف برای ماست.


شرایط و قوانین طراحی سایت اصفهان

چرا مقررات در طراحی سایت:

 

با توجه به حضور در بازار طراحی وب و اپلیکیشن و وجود درخواست های متفاوت و گاهی متضاد با عرف و شرع مقدس، ما را بر آن داشت تا لیستی از برخی محدودیت های عمومی را در زیر تهیه کنیم تا در این راستا توانسته باشم چهارچوبی مناسب با شرایط و مقررات حاکم بر عرف و همکاری مناسب تر با مشتریان گرامی داشته باشیم.

 

لازم به ذکر می باشد که این محدویت ها شامل تمامی خدمات ما برای وب سایت ها و اپلیکیشن های دارای خصوصیات لیست شده در زیر می شود. 

محدودیت ها عبارتند از:

 

هرگونه توهین، افترا و تبلیغ خشونت گرایی

هرگونه اشاعه دهنده فحشا، جلوه نمایی از خانم ها، کنسرت ها و برگزاری و ارائه خدمات آنها با استفاده از پلت فرم آماده شده توسط آگهی فوری

هرگونه توهین، افترا و تبلیغ علیه پیروان کتاب های الهی

هرگونه فرقه گرایی و تبلیغ علیه پیروان کتاب هاب الهی

هرگونه نمایش، تبلیغ و آموزش کار های مجرمانه، سحر، جادو و شعبده بازی و سرگرمی های خلاف شرع