سئو سایت بهینه سازی برای موتورهای جستو جو

سئو در طراحی سایت به مجموعه کارهایی گفته می شود که تا لینک سایت شما در نتایج جستجوی موتورهای جستجوگر همانند گوگل برای کلمات کلیدی مورد نظر شما جایگاه بهتری کسب کنید. در آگهی فوری، خدمات سئو سایت و بهینه سازی برای کلمات کلیدی و رساندن رتبه سایت شما به لینک اول گوگل را به صورت تضمینی ارائه می دهد.


سئو سایت در اصفهان

وب سایت مانند یک فروشگاه است. بله، همانند یک فروشگاه که در کنار یک خیابان قرار دارد. فرض کنید این فروشگاه با تزئیین بسیار زیبا و دکوراسیون بسیار عالی و پرخرج راه اندازی شود و قیمت های محصولاتش بسیار مناسب و به صرفه باشد. آیا این تمام کار است؟!

 

قطعا خیر! اگر این مشتریان مختلف، این فروشگاه را نشناسند و داخل این فروشگاه نیایند، مسلما فروش بسیار کمی برای آن فروشنده به همراه خواهد داشت. وب سایت اینترنتی شما هم نیاز به معرفی دارد. یکی از راه های معرفی وب سایتتان تبلیغات است که در بعضی مواقع بسیار پرهزینه می باشد.

 

راه دیگر به بهینه سازی وب سایت است. با بهینه سازی مشتریانی که در موتور های جستجو مانند گوگل، به دنبال محصول مورد نظر خود میگردند، وب سایت شما را پیدا کرده و وارد وب سایت شما می شوند. به این ترتیب شما بدون صرف هزینه ی تبلیغات، کاربران را به وب سایت خودتان هدایت میکنید.