آگـهی فوری کمی درباره ما

آگهی فوری یک مرکز بسیار حرفه ای طراحی دیجیتال (وب سایت و اپلیکیشن های موبایل) در اصفهان و ایران می باشد که با هدف ایجاد و توسعه بسترهای نرم افزاری، استارتاپ ها و نوآوری های جدید، توسط یک نفر برنامه نویس مستقل تاسیس گردیده است. یکی از دلایل انتخاب آگهی فوری، کیفیت بالای طراحی، پیاده سازی، بهینه سازی و سئو وب سایت و اپلیکیشن ها مطابق با استانداردهای روز جهان و استفاده از تکنولوژی های روز جهت تطابق نیاز و بودجه مشتری می باشد.


معیارها و ویژگـی ها:

 

یکی از اصول کلی این گروه، سنجش فعالیت ها با معیارهای تعیین شده است. این امر سبب می شود تا انجام کلیه مراحل مرتبط با کار، در چهارچوب مشخص و صحیح صورت گیرد. آگهی فوری مکانی درست برای تمام نیازهای وب شما می باشد در حالی که همه اینها و بهترین و امن ترین راه حل ها و آنچه که نمی دانید را به شما ارائه دهد.

 

تخصص، دانش فنی عمیق و حرفه ای بودن برای انجام هر پروژه یک عامل بسیار مهم در رسیدن به نتیجه مطلوب می باشد. در آگهی فوری, علاوه بر اینکه پایه گذار آن خود یک متخصص حرفه با تجربه چندین ساله می باشد، در عین حال با متخصصان بسیار حرفه ای به صورت پروژه ای نیز همکاری می شود تا طرحها و معماری های متنوع که بر پایه بهترین منابع, دانش فنی عمیق و درک درست از نیاز مشتری ساخته شده اند را به شما ارائه می دهیم.