سبحان الله

طراحی وب سایت

بهترین طرح را به شما ارائه می دهیم

با تکیه بر خداوند مهربان و همکاری با نیروی متخصص مدیریتی و کارشناسی، مجری طراحی و پیاده سازی وب سایت های شرکتی، خصوصی، پرتال های جامع و اصناف مختلف می باشیم.

وب سایت های طراحی شده در آگهی فوری به دو دسته تقسیم می شوند:

وب سایت هایی بر پایه ی سیستم های مدیریت محتوای متن باز (Open Sourse CMS & Ecommerce) که از این جمله می توان قالب های آماده مانند Wordpress و Joomla را نام برد.

وب سایت هایی بر پایه ی برنامه نویسی سفارشی با زبان برنامه نویسی PHP یا Net. که در این نوع طراحی بنا به نوع گستردگی وب سایت از متد های MVC و چند لایه و فریمورک های به روز دنیا استفاده می شود.

پس از نیازسنجی پروژه ی شما, یکی از روش های فوق انتخاب می شود و مراحل بعدی کار آغاز می شود.

تعرفه ها و قیمت ها

تلاش ما رضایت شما برای رسیدن به هدفتان می باشد
 • پکیج طراحی وب سایت اقتصادی

  پکیج های طراحی وب سایت اقتصادی را برای هموطنانی طراحی کرده ایم که میخواهند نسبت قیمت به کیفیت بالایی را تجربه کنند. این امکانات در قابلیت پیاده سازی از طریق CMS های متن باز را داشته و نسبت به برنامه نویسی سفارشی، قیمت بسیار مناسب تری را در مقابل امکانات بسیار زیاد، فراهم می کنند. این وب سایت ها قابلیت اضافه کردن افزونه هایی جهت کامل تر شدن امکانات و تجهیزات را دارا می باشند.

 • پکیج طراحی وب سایت استاندارد

  ممکن است شما یک فروشگاه بزرگ باشید یا یک شرکت و سازمانی که به یک وب سایت پیشرفته تر با طراحی منحصر به فرد تر با امکانات بسیار بیشتر احتیاج دارید؟!
  این سری از پکیج ها را با گزینه تغییرات در ظاهر و کارایی های قالب های آماده به صورت اختصاصی طراحی می کنیم تا نیاز های شما را در وب سایتتان برآورده سازد که با کیفیت بالا و امکانات قابل توجه، تاثیر به سزایی در ورود شما به عرصه اینترنت و تبلیغات و فروش در سراسر کشور داشته باشد.

 • پکیج طراحی وب سایت پیشرفته

  قطعا شرکت های بزرگ تجاری برای بدست آوردن مشتری و تبلیغات محصولات خود هزینه های بسیار زیاد می کنند. این هزینه ها شامل طراحی بروشور، کاتالوگ و تبلیغات محیطی می باشد. یکی از راه های تبلیغات که میتواند بسیار اثر بخش باشد، طراحی و بهینه سازی وب سایت شیک به همراه بهینه سازی کلمات کلیدی وب سایتتان است که میتوانید با قیمتی بسیار بسیار مناسب، در کل ایران شناخته شوید.

 • قیمت و تعرفه پکیج طراحی وب سایت در سفارشی

  پکیج طراحی وب سایت سفارشی

  ممکن است نیازهای شما به قدری سفارشی باشد که نتوان آنها را به راحتی با سیستم های آماده متن باز پیاده سازی کرد. به همین دلیل پیاده سازی نرم افزار تحت وب شما می بایستی با توجه به نیازهای شما و امکانات مورد نظر شما به صورت جز به جز پیاده سازی شود. تیم برنامه نویسی آگهی فوری آماده پیاده سازی و اجرای دقیق پروژه های سفارشی شما در حوزه ی نرم افزار های مبتنی بر وب می باشد.